Druk kalendarzy Trójmiasto

Zależy Państwu na profesjonalnym i szybkim druku kalendarzy w Trójmieście? Zapraszamy do zapoznania się z procedurą tworzenia projektów, a następnie ich realizacji w Innovaprint.

Podobnie jak w przypadku druku ulotek, druk kalendarzy również może zostać zrealizowany w kilku technologiach. Należą do nich druk cyfrowy, offsetowy oraz uv led.

Następnym krokiem, który należy uwzględnić podczas zlecania wydruku kalendarza, jest ustalenie w jakiej formie powinien być wykonany. Realizujemy kalendarze i plenery ścienne oraz kalendarze na biurko.

Kolejnym kryterium wyboru podczas projektowania własnego kalendarza jest jego format.  W naszej ofercie dajemy możliwość skorzystania z wielu standardowych formatów, takich jak  210 x 297 mm, 105 x 148 mm czy 210 x 210 oraz wielu innych formatów specjalnych, na Państwa życzenie.

Niezwykle istotnym aspektem, który również wpłynie na estetykę kalendarza jest gramatura, właściwości oraz jakość papieru z którego zostanie wykonany. Dysponujemy papierem o wielu gramaturach, w jakości kreda, prążki lub płótno. Dajemy również możliwość wyboru sposobu powlekania papieru powłoką błyszczącą lub matową.

Innymi kwestiami, które należy wciąż pod uwagę podczas  projektowania a następnie zlecania  wydruku kalendarza jest wykończenie, typ podkładki czy też kolorystyka.

Innovaprint? Najwyższej jakości druk kalendarzy w Trójmieście.