Druk UV Led Trójmiasto

W naszej drukarni wielokrotnie słyszymy pytanie, co to jest druk UV led i na czym właściwie polega ta technologia. Ta metoda pozwala na stworzenie wydruku odpornego na czynniki fizyczne i chemiczne. Dlatego też ta technika stosowana jest w przypadku banerów czy szyldów, które zawisną na zewnątrz.

Realizowany przez nas druk UV LED w Trójmieście charakteryzuje się właśnie bardzo wysoką odpornością na ścieranie, warunki atmosferyczne i promieniowanie UV oraz niezwykle wysoką jakością. Technologia druku UV LED umożliwia nadruk na wszystkich podłożach poczynając od papieru, folii, płótna, tapet czy banerów a kończąc na szkle, drewnie czy pleksi. Maksymalna powierzchnia nadruku to 420 mm x 820 mm, a maksymalna wysokość obiektu to 145 mm. Wydruk powstaje bez użycia solventów, co sprawia, że jest to technologia zdecydowanie bardziej przyjazna środowisku niż tradycyjnie stosowane metody (np. sitodruk). Tusze przez nas używane są na bazie wody. Jakość druku UV LED zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze maszyny doskonale odwzorowują zadane kolory, a stosowana przez nas indywidualna kalibracja ustawień gwarantuje efekt optymalny, najlepiej odpowiadający przeznaczeniu wydruku.

Główne zalety druku UV LED to: najwyższa jakość wydruku, szybka realizacja zleceń, możliwość nadruku na prawie każdym podłożu, pełna personalizacja wydruków.

Mamy ogromną nadzieję, że wyszukiwanie usługi poprzez wpisaniu frazy druk uv led Trójmiasto w wyszukiwarce nie będzie już koniecznością, ponieważ na stałe będą Państwo korzystać z naszych usług. Postaramy się spełnić państwa oczekiwania w 100%.